Papírgyűjtés

Az iskolánkban a papírgyűjtés 2019. október 15. 16. 17.(kedd, szerda, csütörtök), 14-től 17-ig lesz a szokott helyen, Gesztenye sor CBA parkoló.

A kartonpapírt külön gyűjtjük, csak kötegelt vagy zárt dobozban lévő papírt veszünk át! Ezt mérjük is, a kartont nem.

SULI-BULI

Az első suli-buli, melyet a nyolcadikosok rendeznek - immár hagyományosan - az ötödikeseknek, 2019. október 11-én pénteken lesz 5-től 9-ig.

Úszás - 2. és 6. évfolyam

Ebben a félévben a 2. és a 6. évfolyam fog testnevelés órai keretek között Szobon úszni.

A 10 alkalmas sorozat holnap (szept. 25. szerda) kezdődik, hétfői és szerdai napokon fognak járni a diákok. A másodikosok délelőtt, a hatodikosok a 4. órát követő ebéd után. Amit szükséges vinni: fürdőruha/úszónadrág, úszósapka, törölköző, papucs.

Művészeti iskola - pótbeiratkozás, térítési díjak

A művészeti iskola térítési  díjairól, a fizetés módjáról és határidejéről szóló tájékoztató, valamint a pótbeiratkozáshoz szükséges beiratkozási lap az "Iskolánkról" menüpont "Művészeti iskola" alpontja alatt tölthető le.

Megújult udvar

Jelentősen kibővült a térkővel borított  terület, ezzel azt érjük el, hogy esős időszakban is használható az udvar. Az esővíz elvezetési rendszere a földbe került, így akadálymentessé vált a bejárat melletti terület. Ez is új burkolatot (murva) kapott, ahol továbbra is asztaliteniszezhetnek vagy forgózhatnak a gyerekek.

Megújult tantermek

Két tanterem új szék és asztal garnitúrát kapott.

Az első és ötödik osztályokat kifestették, parkettájukat felcsiszolták és lakkozták.

A felső iskola felső szintjén az első teremben kicserélték az ablakokat.

2019. október