Művészeti térítési díjak a 2. félévre

Tisztelt Szülők!

Az alapfokú művészetoktatásban részt vevő tanulók második féléves térítési díjának befizetési határideje: 2019. február 6.
Ezúton értesítjük Önöket, hogy lehetőségük van a hagyományos készpénzes fizetés mellett átutalással történő fizetésre is. Akinek módjában áll, kérjük, hogy éljen ezzel a lehetőséggel.
Ebben az esetben gyermekenként külön kell utalni a pénzt. A térítési díj összege megegyezik a tanév eleji összeggel.

Zene: 8800 Ft, csak szolfézs: 4900 Ft, képző: 5900, néptánc: 5900 Ft.

Ezzel kapcsolatos kérdés esetén érdeklődhetnek a szaktanároknál, ill. hívható az iskola titkársága munkaidőben. Aki készpénzben szeretne fizetni, az irodában megteheti reggel 7-től délután 4 óráig.

Az átutalás a Váci Tankerületi Központ számlájára történik:
10032000-00336750-00000000

Kiemelten felhívjuk a figyelmet, hogy a Közlemény rovatba az alábbi adatokat
szíveskedjenek feltüntetni:
„gyermek neve”
PB3901
2018/2019. II. félév
Ezen adatok hiányában a befizetést nem tudjuk beazonosítani.

A befizetésről szóló igazolást szíveskedjenek elküldeni e-mailben az iskola e-mail címére.
(nmarosiskola@gmail.com)

Tisztelettel: az iskola vezetősége

Kategória: Hirdetmény | A közvetlen link.