Miloszerni László tanár úr órái a héten (november 25. - 29.) elmaradnak.

Miloszerni László tanár úr ének és szolfézs órái a héten (november 25. - 29.) betegség miatt elmaradnak.

SULI-BULI

2019. november 29-én suli-buli lesz délután 5 órától este 9-ig a felső iskolában.

Versmondó verseny

2019. november 29-én rendezik meg az alsósok szavalóversenyét. 10 órától az első és második osztályosok, 11 órától a harmadik és negyedik osztályosok lépnek fel a közösségi házban.

Ifjú Zenebarátok Napja

2019. november 28-án 17órától lesz a művelődési házban a zenészek rendezvénye.

Tanárok és diákok írtak a nagymarosi újságba

Állati jó bemutató
Október 7-én a tanáraink elvittek egy érdekes élő állatos bemutatóra az Állatok Világnapja alkalmából. Az előadó házi egérrel kezdte, majd egyre nagyobb állatok...
A harmadikosok kirándulása
Október 9-én a 3. évfolyam tanulói a Budakeszi Vadasparkba látogattak el. Következzen egy élménybeszámoló a gyerekek tollából:
Baglyos előadás
Egy keddi napon ellátogatott hozzánk a Gyöngybagolyvédelmi Alapítvány, és előadást tartottak nekünk. 4 osztály vett részt a programon.
/.jpg
Földrajzos süti verseny az iskolában
Október 21-én, hagyományteremtő céllal megtartottuk az iskolában az első Geosüti versenyt. A gyerekek az otthon elkészített pályaműveikkel egyéni, páros illetve csapat kategóriában nevezhettek.
Október 6-i megemlékezés
Az idén is megemlékeztek az iskola tanulói az október 6-án kivégzett aradi vértanúkról. Az ünnepélyes műsort a 6.a. osztály tanulói adták elő a felső iskola udvarán.
Sport, Papírgyűjtés, Geoda
Október 4-én az Árpád napok keretein belül játékos sportversenyen vettünk részt, ahol 6. helyezést értünk el.
Sulibuli és október 23.
"Isten hozott ötödikes" elnevezést kapta az az év eleji rendezvény, melyet minden évben a nyolcadik osztályok szerveznek az ötödikesek számára.

Miloszerni László tanár úr órái a héten elmaradnak

Miloszerni László tanár úr szolfézs órái a héten betegség miatt elmaradnak.

2019. június