Művészeti iskolánk zenei tanszakának félévi vizsgakoncert beosztása

László Béla gitáros növendékei: január 23. 17 óra a felső iskolában

Luis Luque Alvarez hegedűs növendékei: január 24. 17 óra a felső iskolában

Kis Judit zongorista növendékei: január 27. 17 óra a Művelődési Házban

Kedves Csanád zongorista növendékei: január 31. 17 óra a Művelődési Házban

Oláh Norbert ütős növendékei: február 4. 17 óra a felső iskolában

Rácz Tamás rézfúvós és fafúvós növendékei: későbbi időpontot tűz ki a tanár úr számos növendék betegsége miatt

Szigeti-Benedek Gabriella fafúvós növendékei: február 6. 17 óra a felső iskolában

Daróczi-Vicze Alexandra fafúvós növendékei: február 10. 16 óra a felső iskolában

Félévzárás

A 2019/2020. tanév 1. félévét a mai nappal (január 24.) lezártuk.

A félévi érdemjegyek január 29-től láthatóak az e-kréta felületen.

Művészeti képzés 2. félévi tandíjak befizetése

Tisztelt Szülők!

Az alapfokú művészetoktatásban részt vevő tanulók második féléves térítési díjának befizetéseesedékessé vált.

Ezúton értesítjük Önöket, hogy lehetőségük van a hagyományos készpénzes fizetés mellett átutalással történő fizetésre is. Akinek módjában áll, kérjük, hogy éljen ezzel a lehetőséggel. Ebben az esetben gyermekenként külön kell utalni a pénzt.

Az átutalás a Váci Tankerületi Központ számlájára történik: 10032000-00336750-00000000. Kiemelten felhívjuk a figyelmet, hogy a Közlemény rovatba az alábbi adatokat kell feltüntetni a pontos beazonosíthatóság érdekében:  „gyermek neve”  PB3901  2019/2020. II. félév

A befizetésről szóló igazolást szíveskedjenek elküldeni e-mailben az iskola e-mail címére: nmarosiskola@gmail.com

Aki készpénzben szeretne fizetni, a felső iskolában, a titkárságon 2020. január 27. és február 5. közötti időszakban teheti meg reggel 7-től délután 4 óráig.

A térítési díj összege: zene: 6300 Ft, csak szolfézs: 3400 Ft, képző: 4100 Ft, néptánc: 4100 Ft.

Kérdés esetén érdeklődhetnek a szaktanároknál, ill. hívható az iskola titkársága munkaidőben.

Tisztelettel: Az iskola vezetősége

Középiskolai felvételi

2020. január 18-án 10 órakor kezdődnek a központi középiskolai írásbeli felvételik.

Sok sikert kívánunk tanulóinknak!

Néptánc vizsga

2020. január 17-én 17 órakor lesz a művészeti képzésben résztvevő gyerekek félévi néptánc vizsgája a művelődési házban. A vizsga után 19 óráig táncház és batyus bál lesz.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Cipősdoboz akció

Közel 100 db cipősdoboz gyűlt össze, és még sok-sok más ajándék.
Köszönet érte a gyerekeknek, a szülőknek, a pedagógusoknak!!!
Sokat számít a szülők és pedagógusok hozzáállása, biztatása, a sok beszélgetés, mely beindítja a gyerekek segíteni akarását! Meglett az eredménye!
A 3.a osztály hozta a legtöbbet, köszönjük!
Átvittük a gyerekjóléti szolgálathoz, akik a helyi karitásszal közösen döntenek az ajándékok sorsáról.
Mellékletben a képek a sok ajándékról és az átszállításról. :)

Köszönettel:
Az iskola vezetősége

Cipősdoboz akció

Kedves Szülők és gyerekek!

Iskolánk idén is csatlakozik a karácsonyi jótékonysági

CIPŐSDOBOZ AKCIÓHOZ,

amelyben rászoruló gyerekeknek egy kis meglepetést szeretnénk szerezni.

Az akció menete: A gyerekek behozzák az iskolába a megunt, de jó állapotú játékaikat egy cipősdobozban. Célszerű ráírni, hogy fiúnak vagy lánynak, és milyen korú gyereknek szánják. Aki csak egy játékot hoz be, annak is nagyon örülünk, akkor mi rendezzük dobozokba az összegyűjtött ajándékokat.
Mit lehet beletenni?
Plüss állatot, könyvet, kifestőt, kirakó játékot, társasjátékot, babát, kisautót, tollat, ceruzát, zsírkrétát, számológépet, hajgumit, játék ékszert, cukorkát… stb.
Olyan ajándékra kell gondolni, aminek magunk is örülnénk.

Karácsony előtt a helyi karitásznak és a gyermekjóléti szolgálatnak adjuk át az adományokat.

Ez egy nagyszerű kezdeményezés, amely egy nemes cél érdekében valósul meg. Örömet szerez annak, aki kapja, és annak a gyermeknek is, aki megtapasztalja az önzetlen segítés örömét.

Kérjük, hogy a gyerekek az adományokat december 12-ig hozzák be az osztályukba, az irodába vagy a portára.

Köszönettel: Zoller Csabáné ig.h.

2019. március